Date de contact Radacini Galati

Radacini Motors Galati

Sos. Drumul de Centura 42-44

galati@radacini.ro

Tel/Fax: (0236) 426.363



Program de lucru

Vanzari si Service

09-18 ( L-V), pauza de masa 13-14

09-13 (S)

Formular de contact

Completeaza formularul de mai jos cu detaliile solicitarii tale.

Pentru verificare scrie cuvantul dintre paranteze  (solicitare)

SC Radacini Motors SRL este operator de date cu caracter personal inregistrat in registrul de evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal al A.N.S.P.D.C.P sub nr. 3366.
Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal sa fie prelucrate pentru gestionarea cererii mele. Puteti de asemenea sa utilizati datele mele cu caracter personal
in conformitate cu Nota de Confidentialitate si cu legislatia aplicabila comunicarilor comerciale, si sa ma contactati prin:
E-mail   Telefon   SMS

Contact VANZARI
Director vanzari: Jean ION, vanzari.galati@radacini.ro, 0724 515 281
OPEL: Camelia GAVRILA, opel.galati@radacini.ro, 0736 217 023, www.opelgalati.ro
CITROEN: Adrian ADOCHITEI, citroen.braila@radacini.ro, 0721 104 800, www.citroenbraila.ro
MAZDA : Sorin RADU, mazda.braila@radacini.ro, 0721 104 799, www.mazdabraila.ro
SUZUKI : Sorin RADU, suzuki.braila@radacini.ro, 0721 104 799, www.suzukibraila.ro

Contact SERVICE
Director service : Claudiu SLOBODEANU, claudiu.slobodeanu@radacini.ro, 0724 515 280

Service Opel-Chevrolet , AD GARAGE , Multimarca
Sef service : Teodor Stamate, service.galati@radacini.ro, 0736 217 005
Receptie service : Iulian LUPASCU, receptie.galati@radacini.ro, 0736 217 006
Sef atelier mecanica : Iulian SLIVNEANU, mecanica.galati@radacini.ro, 0736 217 020
Sef atelier caroserii: Valentin GAVRILA, caroserie.galati@radacini.ro, 0725 352 664
Piese de schimb si accesorii : Andrei NISIPEANU, piese.galati@radacini.ro, 0736 217 021
Facturare : Rodica STAMATE, facturare.galati@radacini.ro

Director executiv:
Radu BALASOIU,  galati@radacini.ro, 0722 623 201
Logistica-financiar-contabilitate:
Angelica BUSUIOC, contabilitate.galati@radacini.ro, 0736 217 022