Date de contact Radacini Galati

Radacini Motors Galati

Sos. Drumul de Centura 42-44

galati@radacini.ro

Tel/Fax: (0236) 426.363



Program de lucru

Vanzari si Service

09-18 ( L-V), pauza de masa 13-14

09-13 (S)

Formular de contact

Completeaza formularul de mai jos cu detaliile solicitarii tale.

Pentru verificare scrie cuvantul dintre paranteze  (solicitare)

SC Radacini Motors SRL este operator de date cu caracter personal inregistrat in registrul de evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal al A.N.S.P.D.C.P sub nr. 3366.
Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal sa fie prelucrate pentru gestionarea cererii mele. Puteti de asemenea sa utilizati datele mele cu caracter personal
in conformitate cu Nota de Confidentialitate si cu legislatia aplicabila comunicarilor comerciale, si sa ma contactati prin:
E-mail   Telefon   SMS
Contact VANZARI
Director vanzari: Jean ION, vanzari.galati@radacini.ro, 0724 515 281
OPEL: George CODESCU, opel.galati@radacini.ro, 0736 217 023, www.opelgalati.ro
PEUGEOT: Alexandru CURSARU, peugeot.galati@radacini.ro, 0731-567-365
CITROEN: Victor LEU, citroen.braila@radacini.ro, 0721 104 800, www.citroenbraila.ro
MAZDA: Sorin RADU, mazda.braila@radacini.ro, 0721 104 799, www.mazdabraila.ro
SUZUKI: Sorin RADU, suzuki.braila@radacini.ro, 0721 104 799, www.suzukibraila.ro

Service Opel-Chevrolet, AD GARAGE, Multimarca
Sef atelier mecanica Opel-Chevrolet:
Gabriel CRISTESCU, mecanica.galati@radacini.ro, 0736-217-022
Receptie service: Adrian PANA, receptie.galati@radacini.ro, 0736 217 006
Daune auto si caroserii: Dan SERBANESCU, caroserie.galati@radacini.ro, 0721 104 801
Facturare: Rodica STAMATE, facturare.galati@radacini.ro

Director service:
Claudiu SLOBODEANU, claudiu.slobodeanu@radacini.ro, 0724 515 280

Director executiv:
Radu BALASOIU, galati@radacini.ro, 0722 623 201

Sef dep. Logistica/Juridic
Viorica ROBITU, logistica.braila@radacini.ro, 0726 166 982
Contabilitate: Rodica MICU: contabilitate.galati@radacini.ro, 0724 298 230